U skupinu "Sovice" ove je pedagoške godine upisano 20-tero djece. Dvije su novoupisane djevojčice, a u skupini imamo i dječaka koji boravi kraći period u danu uz asistenticu Snježanu.

Devet je predškolaraca i troje djece trogodišnjaka koji su nam došli iz jaslica.

Atmosfera u skupini je prijateljska i ugodna, pa se nadamo da ćemo u tom tonu i nastaviti dalje.

Ove godine ćemo u skupini provoditi aktivnosti vezane za razvoj socijalnih i emocionalnih vještina, samostalnost , mentalno zdravlje. U skupini ćemo imati vrlo malo, ali VAŽNIH pravila koja će se temeljiti na poštivanju sebe, svojih prijatelja i odraslih, pristojno ponašati se za vrijeme jela i kao i drugih aktivnosti, i iskoristiti slobodu u izboru aktivnosti, igara i suigrača.

Ovim putem pozdravljamo svu novoupisanu djecu, te njihove roditelje, te se nadamo uspješnoj i veseloj pedagoškoj godini 2021/2022!

Odgajateljice Lidija & Iva